Staň sa súčasťou teamu Rebuy Stars - krupiérka/čašníčka

20.01.2019 Rebuy Stars Lottery s. r. o. - Rebuy Stars BA
Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Čašník, Krupiér
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
- uvedená mzda : brutto
- zamestnanecké odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Naša spoločnosť Rebuy Stars s.r.o. ponúka prácu pre slečnu/pani, ako čašníčka v luxusnej herni Rebuy Stars ,v Bratislave - Karlova Ves/Staré Grúnty. Nástup ihneď.
Náplňou práce je starostlivosť o zákazníka v herni, čo spočíva v občerstvení hráča, celkové vytvorenie príjemného prostredia (príjemné vystupovanie).
Práca na zmeny aj v nočných hodinách.

Iné výhody:

- práca v mladom kolektíve
- dlhodobý pracovný pomer
- pracovná uniforma (šaty)
- stravné lístky
- kompletné zaškolenie na pozíciu

Informácie pre uchádzača:

Životopis prosíme zasielať na doleuvedenú e-mailovu adresu.
Spolu so životopisom prosíme zasielať aj aktuálnu FOTO!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno

- príjemné a milé vystupovanie
- komunikatívnosť a flexibilita
- maximálne pracovné nasadenie
- spoľahlivosť, iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Chcete byť súčasťou mladého a úspešného tímu?
Chcete pracovať v luxusnom prostredí so zaujímavými ľuďmi?

Samozrejmosťou je profesionálne riadenie celej spoločnosti a zároveň ľudský prístup. Prídte sa sami presvedčiť a zoznámiť s našimi manažérmi a kolegami!

Radi Vás uvítame osobne v ktorejkoľvek našej prevádzke.

Viac nájdete:
www.rebuystars.sk

SME REBUY STARS A SO SVOJÍM TÍMOM TO MYSLÍME VÁŽNE!

Rebuy Stars Lottery s.r.o., spoločnosť, ktorá prevádzkuje pokrové kluby a hazardné zariadenia v luxusných herniach na Slovensku

Adresa:

Rebuy Stars Lottery s. r. o.
Zámocká 30
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Marián Hluchý
Rebuy Stars, Slovenská republika