Vývojár C#

01.01.2019 AllForJob s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava

okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Telekomunikácie, Veda a výskum; Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Zodpovednosť za správnu implementáciu kódu
• Aktívny vývoj nových funkcionalít software vo všetkých fázach je životného cyklu
• Aktívne riešenie vzniknutých problémov ( Práca na náročných projektoch zameraných na dáta)
• Komunikácia a spolupráca so zahraničným tímom inžinierov, developerov a testerov
• Aktívna práca pomocou nástrojov na selekciu a extrakciu údajov z databáz

Iné výhody:

Uvedený plat závisí od skúseností kandidáta ( 2000+ Eur).
Možnosť kariérneho rastu.
Práca v medzinárodnom tíme špecialistov.
Práce v príjemnom prostredí a mladom aktívnom tíme s najnovšími technológiami.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 9:00
do 17:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • MySQL - pokročilá
  • C# - pokročilá
  • .NET - pokročilá
  • SQL - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Čo očakávame:
• Vášeň pre najnovšie technológie a softvérové inžinierstvo
• Pokročilá úroveň znalostí v C # / .net;
• Technické vzdelanie a skúsenosti na rovnakej pozícii
• Skúsenosti s databázami SQL alebo NoSql (ako napríklad PostgreSQL alebo MongoDb)
• Iné programovacie jazyky sa považujú za výhodu
• Anglický jazyk - aktívne slovom aj písmom

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

AllForJob s.r.o.
Štúrova 3
81101 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421902321131