Vedecko-výskumný pracovník

03.01.2019 PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Petržalka, Kopčianska 14, 85101

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Veda a výskum, Výroba; Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Spolupodieľanie sa na riešené a tvorbe vedecko-výskumných projektov z oblasti materiálovej diagnostiky a zváracích technológií. Lektorská činnosť v kurzoch pre oblasť materiály. Špecialista v skúšobnom laboratóriu. Výkon a dokumentovanie deštruktívnych a nedeštruktívnych skúšok (statická skúška ťahom, rázom v ohybe, tvrdosti, lámavosti, metalografické hodnotenie, nedeštruktívne skúšky zvarových spojov metódami VT, PT). Práca so systémom kvality STN EN ISO/IEC 17025 - kontrola a dodržiavanie systému kvality pre akreditované laboratóriá, dodržiavanie smerníc spoločnosti. Kontrola, dodržiavanie pracovných postupov a noriem pre výkon skúšok.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:30

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa v odbore strojárske technológie a materiály

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Znalosti z technológií strojárskych výrob - vysokoproduktívne metódy zvárania, návrhy zváraných konštrukcií.
Základná znalosť technických noriem.
Prex v oblasti strojárstva a prax v skúšobníctve je výhodou.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s.
Kopčianska 14
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko
Tel: +421268262102