Vývojár Java a Android

01.01.2019 ANASOFT APR, spol. s r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Staré Mesto, Mlynská dolina 41, 81102

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie, Veda a výskum; Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: 4. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho Signatus tímu, hľadáme vývojára, ktorý bude pracovať na vývoji mobilných aplikácií pre digitálny podpis a overenie užívateľov na platforme ANDROID.
Tvojou hlavnou úlohou bude vývoj existujúceho produktu a tiež nových plánovaných projektov.
Budeš programovať, analyzovať, návrhovať, ladiť a mať na starosti údržbu systémov.
Zapojíš sa do rozvoja produktu, ktorý vznikol ako interný start-up a už sa etabloval na trhu.
Okrem toho, že musíš byť skúseným vývojárom, mal by si zvládať aj face to face kontakt s klientom a poskytovať aktívnu podporu pri obchodnom rokovaní.

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Preukázateľná zručnosť v programovaní pre mobilné zariadenia aspoň 2 roky
Znalosť Java for Android, alebo silná znalosť Java
Zaujímavé projekty za sebou
Angličtina na pokročilej úrovni
Proklientsky prístup a vedieť si obhájiť svoju prácu
Konceptuálne a abstraktné myslenie
Radosť z objavovania
Ochota vzdelávať sa, učiť sa nové veci

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ANASOFT APR, spol. s r.o.
Mlynská dolina 41
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko