Upratovačka v školskej jedálni

07.03.2019 Hotelová akadémia

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves, Radničné námestie 1, 05201

okres Spišská Nová Ves; Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vzdelávanie a školstvo; Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príspevok na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie (ďalej len“ UoZ“) v zmysle §50 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti .

Komplexné čistenie a údržba priestorov školy, prevádzkových priestorov školskej jedálne, vyprázdňovanie odpadkových košov z jednotlivých pracovísk, čistenie okien vrátane rozoberania a skladania.

Výberové konanie sa uskutoční dňa 16.1.2019 o 9.00 hod , miesto: Školský internát pri Hotelovej akadémii, Slovenská 56, 052 01 Spišská Nová Ves.

Iné výhody:

Príspevok zamestnávateľa na DPP, príspevok na stravovanie

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 08:00
do 15:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Zodpovedný prístup k práci, zdravotná spôsobilosť - práca na rebríku, prenášanie bremien, používanie čistiacich prostriedkov

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť