Výchovno-organizačný pracovník v Centre pre deti a rodiny

04.02.2019 Centrum Slniečko, n.o.
Miesto práce:
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Nitra, Bottova 32/A, 94901

okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo, Služby; Account manager, Sociálny pracovník, Vychovávateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 775 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Výška mzdy je závislá okrem iného aj od počtu rokov odbornej praxe.
Benefity a výhody:
- možné nenárokovateľné osobné ohodnotenie až do 15% mzdy
- študijné voľno počas roka
- možnosť odborného vzdelávania a osobného i profesného rastu
- možnosť špecializácie na vybratú cieľovú skupinu - deti so syndrómom CAN
- priestor pre kreativitu, nápady, návrhy a inovácie
- pravidelné skupinové, v prípade potreby individuálne, supervízie
- príjemné prostredie a práca v stabilnom tíme
- pri vzájomnom zladení, perspektíva pracovnej zmluvy na dobu neurčitú.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
775 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:
pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:
Výchova, vzdelávanie a športSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:
Informácie pre záujemcu:V prípade záujmu zasielajte Žiadosť o zamestnanie, životopis, motivačný list, súhlas so spracovaním osobných údajov na mailovú adresu email Do predmetu mailu uveďte "výchovno-organizačný pracovník ".

Náplň (druh) práce
Výchovná činnosť a starostlivosť o deti v Centre pre deti a rodiny so špecializáciou pre týrané, sexuálne zneužívané a zanedbávané deti. Zabezpečenie komplexnej starostlivosti o deti vrátane záujmových a voľnočasových aktivít, pedagogická, organizačná a administratívna činnosť.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pedagogika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pedagogika - sociálna pedagogika a vychovávateľstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore špeciálna pedagogika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore liečebná pedagogika

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Psychologický posudok psychickej spôsobilosti na prácu zamestnanca centra alebo žiadateľa zamestnanca v centre (v súlade so zákonom č. 305/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov).
Bezúhonnosť.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • komunikatívnosť
  • trpezlivosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Centrum Slniečko, n.o.
Bottova 32/A
94901 Nitra
Slovensko