Biznis Developer pre developerské projekty

17.01.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme šikovného obchodníka pre developerské projekty v Bratislavskom a Nitrianskom kraji. Určite pri práci využiješ aj projektové a koordinačné schopnosti. Tvojou úlohou bude:

- hľadať a rozvíjať nové obchodné príležitosti (developerské projekty).
- spracovávať obchodné príležitosti/projekty pridelene nadriadeným.
- vyhodnocovať návratnosť obchodných príležitostí a pripravovať obchodné ponuky.
- viesť rokovania s partnermi /investormi/správcovskými spoločnosťami.
- navrhovať podmienky zmluvných vzťahov a pripravovať zmluvnú dokumentáciu.
- navrhovať a koordinovať lokálne marketingové aktivity.
- koordinovať spoluprácu s partnermi (internými/externými) a vytvárať s nimi dlhodobé obchodné vzťahy.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1350 EUR
Termín nástupu do práce:
1.3.2019/Dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Exaktný (dôsledný, precízny v detailoch)
Proaktívny (navrhovať riešenia, vyhľadávať partnerov, identifikovať technické riešenia)
Asertívna komunikácia (kontaktovať nových partnerov, transparentná komunikácia s partnermi)
Negociačné zručnosti (vyjednávanie obchodných a zmluvných podmienok)
Diplomatické vystupovanie (vedieť vhodne vybrať formu aj obsah komunikácie podľa osobnosti partnera)
Základy projektového riadenia (riadenie E2E projektu od akvizície až po úspešný predaj služieb vo zverenom projekte). Koordinácia viacerých paralelne bežiacich projektov.
Prehľad v telco biznise (orientácia v produktoch, technológiách)

Prax min 2 roky preferovaná v oblasti predaja firemným zákazníkom
Práca vyžaduje cestovanie v rámci prideleného regiónu.

MS Office

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Daniela Greschner

Reaguj na ponuku