Krajčírka / šička

29.07.2019 KRASPLAST AMG, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
okres Žilina
Krasňany
Mládežnícka 285
01303

Typ pracovnej ponuky: Služby, Textilný, kožiarský a odevný priemysel; Krajčír, šička
Ponúkaný plat (základná mzda): 625 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame prácu iba na rannú zmenu, možnosť skráteného pracovného času, vhodné pre mamičky s deťmi. Odvoz zo Žiliny a do Žiliny z a do práce je zabezpečený bezplatne podnikovým autobusom+príspevok na dopravu z bydliska k podnikovému autobusu v Žiline. Základná mzda 625€ + prémie za kvalitu, dochádzku a výkon. Brutto mzda od 625€ do 1050€. Možnosť výberu práce v sede alebo v stoji. Celozávodná dovolenka v letnom období 2 týždne za sebou, príspevky na DDS. Pracovné miesto vhodné aj pre nevyučeného - zaškolíme.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
625 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
3. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Textilná a odevná výroba

Náplň (druh) práce
Zošívanie jednotlivých častí autopoťahov, šitie výrobkov z technických textílií.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

Zručnosť a chuť pracovať.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

KRASPLAST AMG, s.r.o.
01303 Krasňany
Slovensko