Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Námestovo, Námestovo, Námestovo 1088, 02901

okres Námestovo; Námestovo
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Média a žurnalistika; Editor
Ponúkaný plat (základná mzda): 950 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

V súčinnosti s výrobnými plánovačmi zabezpečuje dostupnosť požadovaných výrobkov.
Zabezpečuje prepravu pri optimálnych prepravných nákladoch.
Zodpovedá za spracovanie a aktualizáciu dát v informačnom systéme (skladové zásoby, rozpisy materiálu a plánovacie údaje).
Zabraňuje vzniku nadbytočných skladových zásob.
Analyzuje prognózy objednávok zákazníkov, upozorňuje Manažéra logistiky na odchýlky oproti plánom.
Kontroluje pohyby zverených položiek v MRP systéme, kontroluje stavy a porovnáva s výsledkami cycle countov.
Riadi nastavenia a kontrolu parametrov zverených položiek v systéme QAD.
Spolupracuje s výrobnými plánovačmi pri zostavovaní plánov, zabezpečuje dostatok prázdneho balenia pre výrobu.
Zodpovedá za spracovanie všetkých prichádzajúcich a expedovaných dodávok a úpravy plánov s cieľom dosiahnuť splnenie stanovených úloh, sleduje a organizuje obeh vratných obalov a paliet.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- časová flexibilita