Development Manager of Frontend (Ref. č.: 1-10-31530/PF)

22.08.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika, Vrcholový manažment
Ponúkaný plat (základná mzda): 3300 EUR
3300 - 4000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Robil si vývoj v OOP jazykoch a máš skúsenosť na tím líderskej pozícii? Chceš posunúť svoju kariéru o krok ďalej na manažérsku rolu? V tom prípade máme pre teba zaujímavú pozíciu.

Budeš zodpovedný za:
- Celý Frontend vývoj
- Riadenie agilných tímov
- Komunikáciu s developermi, analytikmi, projektovými manažérmi a dodávateľmi
- Mentoring developerov
- Výberové procesy nových členov tímu
- SDLC

Iné výhody:

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- work-life balance
- možnosť realizovať vlastné nápady

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Skúsenosť s Agilným vývojom
- Znalosť Java, Spring, javascript, HTML, CSS, ReactJS
- Znalosť princípov relačných databáz, algoritmov a Infrastructure as a code principov
- Self-manažment