HR Manager (Ref. č.: PR/020998)

20.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Personálny manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): od 2500€ a viac v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: asap
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* riadenie ľudských zdrojov viazaných na dosiahnutie cieľov definovaných s Plant Managerom
* zodpovednosť za HR administratívu
* spravovanie nákladov na zamestnancov
* spracovávanie osobných údajov v rozsahu nevyhnutnom na riadenie pridelených zamestnancov
* garantovanie dodržiavania zákonníka práce
* zodpovednosť za všetky aktivity a projekty týkajúce sa riadenia a rozvoja ľudských zdrojov
* zodpovednosť za organizačnú štruktúru, sociálny program a motivačný program, administratívu, odmeňovanie, nábor, internú komunikáciu, vzdelávanie, Costing & Reporting, Performance - Potential & Career Management
* identifikácia procesov, organizácie, zodpovednosti, úlohy, KPI, na základe dohody s Plant Managerom a s ďalšími manažérmi

Iné výhody:

* práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
* možnosť profesijného rozvoja a kariérneho rastu
* stravovanie, darčekové poukážky, firemné podujatia
* systém 13teho a 14teho platu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

* VŠ vzdelanie – ekonomické
* prax na HR manažérskej pozícii minimálne 3 roky
* plynulá znalosť anglického jazyka
* skúsenosti s mzdovým účtovníctvom sú výhodou
* Excel – skúsený užívateľ až expert – podmienka