Manažér obchodnej skupiny Prešov a okolie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pracujete v sektore poisťovníctvo, bankovníctvo ?
Práca vás baví ale nepáči sa vám v aktuálnej spoločnosti a chceli by ste ju zmeniť ?
Máš v sebe obchodnícky drive a rád vidíš ako si za svoj výkon odmenený?

Náplň práce:
- vedenie tímu obchodníkov
- adaptácia, vedenie a motivácia obchodníkov
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny
- vedenie porád a podpora finančných agentov
- nábor a výber obchodníkov do svojho tímu
- atraktívna podpora pri budovaní svojej kariéry

Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe
Minimálne 6 mesiacov

Benefity a ďalšie výhody:

- fixný plat 1500 Eur + pohyblivá zložka
- ročná odmena až do výšky 3000 Eur
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- práca v kancelárií
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu nám pošlite váš životopis na email

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word