Výrobný operátor-obsluha strojov

10.01.2019 PROPLAST plus, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lužianky
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: od 7.1.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zaradenie:flexibilný výrobný pracovník-obsluha stroja na výrobu fólie,dohliadanie na kvalitu vlastných výrobkov
Drvenie plastov, recyklácia
Váženie výrobkov
Práca (5dní v týždni)-8hodinové zmeny (denná,poobedná,nočná)

Iné výhody:

Ročná dochádzková prémia plus odmeny
Parkovanie v areáli spoločnosti
Práca v čistých priestoroch

Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria,pošlite nám životopis na mailovú adresu email Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno