Hľadáme šikovných ľudí do Penziónu AGROTHERMAL Bešeňová

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Hľadáme schopných, komunikatívnych a usmiatych ľudí na pozíciu recepčný/ná / pomocná sila do prevádzky v rodinnom penzióne v Bešeňovej, ktorí zabezpečia ubytovanie, pohodlie a čistotu pre našich zákazníkov.

Ponúkame stálu prácu počas celého roku s víziou dlhoročnej spolupráce.

Toto bude Vaša náplň práce:
- front-office, prvý kontakt s klientom, znalosť jazykov výhodou!
- aktívna komunikácia so zákazníkom osobne, emailom, telefonicky
- práca s rezervačným systémom
- práca s hotovosťou aj platobným terminálom
- predaj doplnkových služieb a produktov
- poskytovanie informácií
- práca v denných aj nočných zmenách - podľa potreby a vyťaženosti penziónu
- práca počas sviatkov aj víkendov
- rýchle a efektívne plnenie pracovných povinností
- dodržiavanie HACCP , čistoty a hygieny v penzióne, v reštaurácii a na recepcii
- udržiavanie čistoty sociálnych zariadení
- práca pridelená priamym nadriadeným
- dodržiavanie interných pravidiel v prevádzke
- umývanie "bieleho a čierneho" riadu
- pomocné práce v kuchyni a pri príprave jedál

Podmienkou je slušné vystupovannie a flexibilita.

Benefity a ďalšie výhody:

pohyblivá pracovná doba

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní
Ak ste sa v našej ponuke našli, pošlite nám svoj životopis na email: email a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme však len uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Barkov s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Všeobecne požadované znalosti:

Flexibilta
Zodpovednosť
Spolahlivosť
Akčný prístup
Samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk
    Nemecký jazyk
    Ruský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

OpenOffice