ČSOB

IT technologický analytik pre ČSOB Poisťovňu Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Informatika - software; IT analytik

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*priebežná optimalizácia existujúcej ICT sieťovej a komunikačnej architektúry, DB a softwarových komponentov informačného systému
* komplexná dokumentácia existujúcej sieťovej a komunikačnej architektúry, DB a softwarových komponentov informačného systému pomocou UML (Enterprise Architect)
*správa licencií vybraných SW prvkov vrátane optimalizácie nákladov
*výber štandardných technológií pre rozvoj informačných systémov a kontrola dodržiavania štandardov pri implementácii nových projektov
*proaktívne mapovanie nových technológii a ich zavádzanie do praxe
*kontrola technickej kvality riešenia a riešenie kľúčových technologických problémov a neštandardných situácií v produkčnej prevádzke
*úzka spolupráca a koordinácia implementácie nových riešení s DB, systémovými administrátormi resp. externým dodávateľom

Upresnenie platových podmienok

od 1600 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1 600 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*vyžaduje sa všeobecný rozhľad v oblasti HW, databáz a programovacích technológií ako napr. Java, J2EE, Jboss, Liferay, Linux, ESB, SOA, SQL, UML, Oracle, SYBASE, MSSQL, rôzne technológie na autentifikáciu užívateľa atď.
* nie je nutná detailná znalosť všetkých uvedených technológií ale všeobecný prehľad a ochota učiť sa nové veci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie