Učiteľka v materskej škole - Fantastická škôlka s. r. o.

08.01.2019 Fantastická škôlka s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ružinov - Kostlivého ulica
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Učiteľka v materskej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
+ ďalšie odmeny za krúžkovú činnosť
Termín nástupu do práce: od 1.2.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výchova a vzdelávanie predškolákov.

Iné výhody:

Príjemný tím, domáce prostredie, malý počet detí v triede, zabehnutá škôlka (fungujeme 10. rok), možnosť vzdelávania prostredníctvom kurzov a konzultácií, zaujímavé výchovno - vzdelávacie programy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Vzdelanie v odbore: učiteľ, psychológ, špeciálny pedagóg.

Osobnostné predpoklady a zručnosti: príjemné vystupovanie, zodpovednosť, trpezlivosť, záujem učiť sa a vzdelávať, láskavý prístup k deťom a úsmev na tvári :-)