Manažér úseku telefonického predaja

16.01.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice
okres Košice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáš zaujímavú manažérsku kariérnu príležitosť?
Máš záujem pracovať v rastúcom segmente, si samostatný, kreatívny a zodpovedný ?

Hľadáme dynamického človeka, ktorý bude rozvíjať náš úsek telefonického predaja.

Čo bude tvojou náplňou práce ?

Riadiť činnosť a zamestnancov daného úseku.
Riadiť aktivity prevádzok telefonického predaja s priamou zodpovednosťou za prevádzkové, finančné a predajné výsledky.
Zabezpečovať implementáciu cieľov, navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie predaja.
Zodpovedať za plnenie dohodnutých SLA, pravidelnú analýzu a reporting.
Spolupracovať s ostatnými zložkami pri implementácii nových produktov, procesov, metodík, systémov a iných zmien.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1800 EUR
Termín nástupu do práce:
1.3.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint
Kto je pre nás ideálny kandidát?

Vie riadiť a motivovať tím ľudí.
Má otvorenú myseľ, inovatívny a proaktívny prístup.
Nechýba mu rozhodnosť a organizačné schopnosti.
Charakterizuje ho vytrvalosť, húževnatosť a asertivita.

Ak sú toto tvoje vlastnosti a silné stránky, radi Ťa spoznáme.

Skúsenosti s manažmentom ľudí min. 3 roky ( tím minimálne 10 ľudí).
Prax v oblasti služieb zákazníkom min. 5 rokov.

profesionál

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Monika Hiblárová

Reaguj na ponuku