#TsmeMy

    Manažér úseku telefonického predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košice
    Košice

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáš zaujímavú manažérsku kariérnu príležitosť?
    Máš záujem pracovať v rastúcom segmente, si samostatný, kreatívny a zodpovedný ?

    Hľadáme dynamického človeka, ktorý bude rozvíjať náš úsek telefonického predaja.

    Čo bude tvojou náplňou práce ?

    Riadiť činnosť a zamestnancov daného úseku.
    Riadiť aktivity prevádzok telefonického predaja s priamou zodpovednosťou za prevádzkové, finančné a predajné výsledky.
    Zabezpečovať implementáciu cieľov, navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie predaja.
    Zodpovedať za plnenie dohodnutých SLA, pravidelnú analýzu a reporting.
    Spolupracovať s ostatnými zložkami pri implementácii nových produktov, procesov, metodík, systémov a iných zmien.

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Termín nástupu do práce

    1.3.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint

    Všeobecne požadované znalosti

    Kto je pre nás ideálny kandidát?

    Vie riadiť a motivovať tím ľudí.
    Má otvorenú myseľ, inovatívny a proaktívny prístup.
    Nechýba mu rozhodnosť a organizačné schopnosti.
    Charakterizuje ho vytrvalosť, húževnatosť a asertivita.

    Ak sú toto tvoje vlastnosti a silné stránky, radi Ťa spoznáme.

    Skúsenosti s manažmentom ľudí min. 3 roky ( tím minimálne 10 ľudí).
    Prax v oblasti služieb zákazníkom min. 5 rokov.

    profesionál

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!