Psychológ

17.01.2019 Detský domov Harmónia
Miesto práce: okres Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Psychológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 803 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie psychologickej práce so zameraním na prácu s dieťaťom a jeho rodinou počas výkonu opatrení SPODa SK v centre pre deti a rodiny na základe plánu sociálnej práce s dieťaťom a jeho rodinou, ktorý je vypracovaný v spolupráci s úradom práce, sociálnych vecí a rodiny. Vykonávanie sociálnej práce v prirodzenom prostredí rodiny a prostredí utvorenom na vykonávanie opatrení SPOD a SK.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www), Microsoft Outlook, OpenOffice

znalosť príslušných zákonov, najmä Zákona č 305/2005 o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení neskorších predpisov, zákon č. 36/2005 Z. z. o rodine a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

V detskom domove chceme nahradiť deťom prirodzené rodinné prostredie a čo najlepšie ich pripraviť na vstup a začlenenie do spoločnosti.

Ku každému dieťaťu a mladému dospelému budeme pristupovať s rešpektovaním jeho individuality, životnej histórie a rodinných väzieb. Umožníme, resp. zabezpečíme maximálnu integráciu detí a mladých dospelých do spoločnosti s ohľadom na ich individuálne potreby. V súlade s koncepciou a plánom DI napĺňať najlepší záujem dieťaťa.

V čo najkratšom čase zabezpečenie poskytovania starostlivosti v rodinnom prostredí - Odstránenie prvkov inštitucionalizácie - Detský domov musí byť bezpečným miestom pre dieťa

Oblasť pôsobenia:

Iné neuvedené oblasti

Adresa:

Detský domov Harmónia
Stavbárska 6
Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Brunclíková
Nová 9, Pezinok, 902 03, Slovenská republika
Tel: 0332433064