Špecialista rozvoja aktívnych a pasívnych sietí

18.03.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Spracovávať pNTR / NTR pre uzly fixnej aktívnej a pasívnej prístupovej siete.
Spracovávať individuálne komplexné technické riešenia pre biznis zákazníkov a podklady pre migráciu uzlov fixnej aktívnej prístupovej siete. Vypracovávať cenové kalkulácie nákladov a investícií v oblasti fixnej aktívnej a pasívnej prístupovej siete. Poskytovať podklady pre sledovanie realizácie plánu rozvoja siete a čerpanie CAPEXu. Participovať na projektoch podľa pridelenej role. Podieľať sa na tendroch v oblasti fixnej prístupovej siete. Spolupracovať pri návrhoch architektúry, dizajnu a optimalizácie siete podľa aktuálnych požiadaviek.

Ponúkaný plat (základná mzda):
1200 EUR
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
01.03.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word, MicroStation
Zodpovednosť, samostatnosť, logické myslenie , flexibilita, inovatívnosť, chuť odborne rásť, tímový hráč

Vodičský preukaz:
Skupina: B