Hlavný kuchár

31.03.2021 Sladovňa SESSLER a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
Trnava
Pozícia / odvetvie: Kuchár, Šéfkuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): nástupný plat dohodou - v závislosti od praxe
Termín nástupu do práce: od 1.5.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

à la carte, denné menu

Benefity a ďalšie výhody:

možnosť ubytovania

Do rozširujúcej sa prevádzky prijmeme hlavného kuchára, ktorý bude zodpovedný za:
Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

žiadosti spolu s profesným životopisom môžu uchádzači zasielať kliknutím na email

vybratí uchádzači budú kontaktovaní

prax v odbore min. 3 roky podmienkou