Opatrovateľka v zariadení pre seniorov

11.09.2019 Nezisková organizácia SUN RISE Dom pre seniorov

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Bzovícka 38
85107

Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: od 16.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kompletná opatrovateľská starostlivosť v zariadení pre seniorov, dodržiavanie denného režimu klientov (celková toaleta, pomoc pri výdaji jedla, pomoc pri kŕmení, dodržiavanie a sledovanie pitného režimu, atď.).

Iné výhody:

Preplácanie nadčasov, príplatky za nočnú prácu a za prácu počas sviatkov, možnosť pracovať aj na skrátený úväzok. (v čistom sa mzda pohybuje okolo 900€)

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:00 do 19:00, alebo od 19:00 do 7:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

Prax s opatrovaním výhoda