ČSOB

Prémiový bankár pre pobočku ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*poradenstvo pre klientelu v oblasti Premium segment
*samostatné vyhľadávanie obchodných príležitostí v rámci vlastného portfólia
*zodpovednosť za nadštandardné poradenstvo - predaj a servis produktov a služieb banky alebo finančnej skupiny ČSOB (bežné účty pre fyzické osoby, kontokorent, kreditné karty, spotrebné úvery, termínované vklady, sporenia, hypotekárne úvery, investície a životné a neživotné poistenie)
*telefonické oslovovanie klientov a organizovanie stretnutí
*zabezpečenie činností v oblasti tuzemsklého a zahraničného platobného styku
*zodpovednosť za plnenie plánov určných riaditeľom pobočky a plnenie pobočkových plánov

Upresnenie platových podmienok

od 1000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1000 € brutto naviac ponúkame atraktívne kvartálne odmeny až do výšky 1 400 € v závislosti do výkonu

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*úplné stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
*prax v oblasti – minimálne 3 roky
*reprezentatívne vystupovanie a komunikačné schopnosti
*ochota pracovať s finančnou hotovosťou, presnosť
*orientácia na klienta a pozitívny vzťah k poskytovaniu služieb klientovi
*orientácia na dosahovanie cieľov, obchodnícky duch
*znalosť AJ výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie