Hľadá sa plánovač pre stabilnú spoločnosť do Komárna. (Ref. č.: PR/020911)

17.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Plánovač výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1000 € brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* príprava a realizácia plánu výroby na základe plánovaných objednávok;
* príprava výrobných objednávok
* riešenie mimoriadnych situácií a reklamácií
* spracovanie kalkulácie a zaslanie cenovej ponuky
* overenie cenovej ponuky u zákazníka
* kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
* reportovanie nadriedenému

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Maďarský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

* znalosť anglického a maďarského jazyka na úrovni B1
* samostatnosť, schopnosť rozhodovania
* zodpovednosť, iniciatívny prístup
* ovládanie systémov SAP, Microsoft Excel & Word na pokročilej úrovni
* 2 roky praxe na pozícií