Stavbyvedúci pre TN, NR, BB, ZA, KE, PO kraj

17.08.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
-koordinovať práce na výstavbe a inovácii telekomunikačných sietí (práca s optickou a metalickou technológiou na telekomunikačnej infraštruktúre)
-vytvárať harmonogram výstavby na realizovaných stavbách a zabezpečovať ich vecné, kvalitatívne a finančné plnenie
-preberať stavenisko od objednávateľa a odovzdávať zhotovené dielo preberajúcemu; efektívne riadiť dostupné zdroje
-zastupovať spoločnosť v konaniach v zmysle Stav. zákona a ďalších konaniach v súvislosti s výstavbou
-dodržiavať ustanovenia vydaných povolení a zákonov súvisiacich s výstavbou, zák. 138/1992 Zb.
-zabezpečovať pravidelný reporting v dohodnutom rozsahu
-viesť stavebný denník.

Ponúkaný plat (základná mzda):
1400 EUR
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- mesačnú odmenu do výšky 40% základnej mzdy v závislosti od plnenia cieľov
- stravné poskytnuté aj počas dovolenky a PN
- 4 dni voľna navyše
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Iné znalosti:
Používateľ MS Windows
- orientácia na výsledok / cieľ,
- flexibilita, schopnosť tvoriť priority,
- schopnosť plánovať,
- schopnosť poznať mieru rizika,
- organizačné schopnosti
-3 roky praxe
-vodičský preukaz B; výhodou C, E, T
-Vyhláška 508/2009 - §22 Samostatný elektrotechnik alebo §23 Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky
Pečiatka odbornej spôsobilosti výhodou.
Práce sa budú vykonávať na území západného, stredného a východného Slovenska v rámci viacdňových turnusov podľa potreby.
Vodičský preukaz:
Skupina: B