Technik dokumentaristiky a operatívnych požiadaviek

20.01.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj
Slovenská republika; Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Kontrolovať stavby pred preber. konaním a zúčastňovať sa na preber.kon. stavieb.
- Zapracovávať nové stavby do všetkých prinálež. elektron. syst.
- Viesť evidenciu schematických, polohopisných plánov, tvárnicových tratí, poskytovať a archivovať projekt. dokument.
- Zakresľovať vybudované káblové, vzdušné siete, aktualizovať a obnovovať poškodenú dokument.
- Aktualiz. dáta o sieti, službách a zariadeniach vo všetkých prinálež.SW.
- Aktualiz., archivovať TD v papierovej a elektr. forme.
- Vykon. evidenciu počtu a dimenzií káblov podľa tlkm objektov.
- Vykon. kontrolu digit. tvaru a obsahu preberanej TD.
- Vykonávať vytyčovacie práce optic. a metalic. káblov v teréne.

Ponúkaný plat (základná mzda):
740 EUR
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Iné znalosti:
Používateľ MS Windows
Orientácia na tím. prácu, Organizačné schopnosti, Analytické myslenie, Zákaznícka orientácia, Dôslednosť, Orientácia na detail
3 roky praxe v oblasti telekomunikácií
§22
dobrá znalosť MS Office, Outlook

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Barbara Kadeřábková

Reaguj na ponuku