C developer Senior

24.12.2018 GlobalLogic s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina, Žilina, Antona Bernoláka 3334/72, 01001

okres Žilina; Žilina
Typ pracovnej ponuky: Telekomunikácie; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame pracovnú príležitosť pre C embedded vývojárov pre náš existujúci tím v Žiline.
Nový člen nášho tímu sa bude podielať na vývoji ECU podľa klasického štandardu Autosar.

Pracovná náplň:
Analyzovať požiadavky
Návrh funkčnosti aplikácií
Implementuácia návrhu
Údržba platformy súčasného zákazníka
Spolupraáca so zákazníkom a zvyškom tímu distribuovanom po celom svete
Denná spolupráca so zákazníkom

Požiadavky:
- 3 ročné skúsenosti v oblasti v oblasti C / Embedded / Automotive-výhodou
- znalosť testovania jednotiek, priebežnej integrácie, analýzy požiadaviek
- Anglický jazyk písomne aj slovom na pokroťilej úrovni
- Komunikačné schopnosti, Lojalita, Tímový hráč

Iné výhody:

• Tréningy, certifikácie, konferencie - budete mať príležitosť naučiť sa a rozvíjať svoje schopnosti
• Tím skvelých a zábavných ľudí v príjemnej firemnej kultúre
• Neformálna atmosféra
• Smartphone každé 2 roky podľa vlastného výberu so zľavou
• Flexibilný pracovný čas /09:00-15:00/
• Zľavy - máme dohody s viacerými dodávateľmi
• Voľný bankový účet
• 3. pilier /DDS/
• Letný a zimný bonus
• Rodinný deň
• Firemné akcie a teambuildingy
• Ovocie alebo tradičné štvrtkové raňajky
• Káva a čaj
• Homeoffice a ďalšie dni dovolenky
• Referral program
• oblasť relaxačnej zóny - kde si môžete piť kávu alebo hrať hry/XBox, Pingpong, Calceto/

Informácie pre uchádzača:

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Java - pokročilá
  • PostgreSQL - pokročilá

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

GlobalLogic s.r.o.
Štúrova 27
04001 Košice-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421918830129