#TsmeMy

    Senior špecialista procesov a kvality

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    PROCESNÝ DESIGN, PROCESNÁ ANALÝZA:
    Samostatne viesť a participovať ako interný procesný konzultant, na rôznych celofiremných procesných projektoch zameraných na optimalizáciu a zefektívňovanie makro (biznis) a operatívnych procesov a pracovných postupov
    - Pripravovať návrhy, prezentovať a realizovať procesné zlepšenia vrátane organizačných a systémových zmien ak je nevyhnutné
    - Spolupracovať s manažmentom dotknutých divízií pri návrhoch a realizácii projektových zámerov

    PROCESNÉ RIADENIE:
    Spoluzodpovedať za vytváranie konceptu a princípov procesného riadenia (zavádzanie nových procesov, podpora procesných vlastníkov a procesných manažérov),
    - Podporovať zavádzanie procesného manažmentu v ST a T-Mobile CZ a rozvoja procesného povedomia
    - Vypracovávať pokročilé analýzy súboru kvalitatívnych a výkonnostných ukazovateľov
    - participovať pri spravovaní procesného modelu a metodiky BPM
    - Komunikovať a spolupracovať so sesterskými firmami v rámci DTAG skupiny v oblasti iniciatív BPM a kvality
    Participovať pri ISO auditoch – pripraviť procesnú dokumentáciu a jej prípadnú aktualizáciu, v prípade potreby manažovať aktivity vedúce k odstráneniu ISO auditov

    AUTOMATIZÁCIA PROCESOV:
    - Pripravovať podklady pre komplexnejšie riešenia / návrhy automatizácie firemných procesov na platforme SharePoint resp. iných

    Poznámka: pozícia je na zastupovanie počas materskej/rodičovskej dovolenky

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : samostatnosť, kreativita , iniciatívnosť
    : abstraktné , analytické myslenie, dôslednosť, flexibilita, klientská orientácia, riadenie zmien
    : schopnosť vidieť súvislosti,
    : organizačné a koordinačné schopnosti
    : lojalita, ochota pracovať so zvýšeným nasadením, orientácia na detail

    : min. 3-ročná skúsenosť a znalosť tvorby biznis procesov metód a plánovania postupov, znalosť organizácie procesov a informačných väzieb v podniku
    : skúsenosti s projektovým riadením
    : skúsenosti s prácou v cross funkčnom prostredí, vedenie cross funkčných teamov
    : iné facilitačné schopnosti = identifikovanie business požiadaviek a navrhovanie riešení

    : aktívna znalosť práce so MS Share Pointom vedieť vytvárať/editovať dokumenty, aktívna znalosť vytvárania procesných Workflows vítaná, MS Office

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!