Kuchár/ Kuchárka

15.09.2019 Hotel Kormorán Slovakia, s. r. o.
Miesto práce: Čilistov - Hotel Kormorán Slovakia,s.r.o.
alebo
Stará Turá - Hotel Lipa Slovakia, s.r.o.

Šamorín, Stará Turá
Typ pracovnej ponuky: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1300 EUR
Finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 23.9.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál - predjedlá, hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy, špeciality
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených jedál
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Kontrola kvality hotových jedál
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
- Aranžovanie pripravovaných jedál a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku jedál

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity

- Možnosť zamestnaneckého ubytovania
- Zabezpečenie stravy pre zamestnancov
- Možnosť vykonania práce na rôznych strediskách (napr. v letnej sezóne práca v kuchyni na botely, alebo v parku hotela)

Informácie pre uchádzača:

Stručná charakteristika spoločnosti

Hotel Kormorán**** a Hotel Lipa*** - poskytujúce ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení, športových podujatí v príjemnom prostredí.
www.hotelkormoran.sk
www.hotellipa.eu
Tel.: +421 31 59 09 418, v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

príjemné vystupovanie, chuť pracovať, zodpovedný prístup k práci, logické zmýšľanie, lojálnosť voči firme
Počet rokov praxe min. 5 rokov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Hotel Kormorán**** poskytujúci ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení, športových podujatí v príjemnom prostredí pri Dunaji.
Ponúkame voľnú pracovnú pozíciu aj v Hoteli Lipa, v Starej Turej.
Životopisy prosíme zasielať v prípade záujmu zamestnať sa u nás na:
Tel. kontakt, v pracovných dňoch, od 8:00 do 16:00
Tel.: +421 31 59 09 418

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

Hotel Kormorán Slovakia, s. r. o.
Pri hrádzi 33
Šamorín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Mezei
Pri hrádzi 33, Šamorín, 93101, Slovenská republika
Tel: 0315909418