Enterprise Architect

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • navrhovanie architektúry IT riešení, zabezpečenie efektivity
  • dohľad nad IT architektúrou v súlade s architektonickým rámcom (Zachman, TOGAF, DoDAF, MODAF, FEAF)
  • zodpovednosť za IT architektúru, integráciu a IT infraštruktúru
  • definovanie súčasnej i budúcej IT infraštruktúry v súlade s firemnou víziou a stratégiou
  • navrhovanie riešení poskytujúcich flexibilitu a funkčnosť
  • technické navrhnutie, príprava IT dokumentácie, a realizácia projektu
  • vypracovanie požiadaviek na IT systém
  • biznis, aplikačná, technologická architektúra
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná garantovaná mzda 1800€ brutto/mesiac
  • finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta
  • možnosť výberu práce na kontrakt alebo trvalý pracovný pomer
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii (7 rokov)
  • vzdelanie v odbore Informatika a výpočtová technika
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • komunikačné schopnosti