Farmaceut

23.11.2020 EKOLEKAREN s. r. o.
Miesto práce: okres Senica, okres Skalica
Typ pracovnej ponuky: Farmaceut
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Základná mzda na pozícii farmaceut je 1300 EUR (absolvent). Výška mzdy je však závislá od seniority kandidáta a jeho skúseností. Ponúkame zaujímavú variabilnú zložku mzdy podľa výkonu.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmeme do lekárni farmaceuta:
- Objednávanie a expedovanie liekov na recept aj bez receptu
- Kontakt s poisťovňami, príprava faktúr pre ZP
- Práce súvisiace s poskytovaním lekárenskej starostlivosti na uvedenej pozícii

Iné výhody:

- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Nadštandardné príjmy
- Preplatenie cestovného v prípade dochádzania
- Variabilnú pracovnú dobu
- Dobré platové podmienky
- Motivujúci systém odmeňovania v závislosti na výsledkoch
- Príjemný pracovný kolektív
- Moderné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno

Vzdelanie v odbore Farmaceutická fakulta. Skončené VŠ v odbore farmácia.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti verejných lekární po celom území Slovenska.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

EKOLEKAREN s. r. o.
Nová Rožňavská 135
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Slovenská republika
www.ekolekaren.sk

Kontaktné údaje:

Diana Masiliuniene
Nová Rožňavská 135, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04, Slovenská republika
Tel: 0915888011