Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava
Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky, Nové Zámky

okres Bratislava, okres Nové Zámky, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik, Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 569 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Železničná spoločnosť Slovensko, hľadá do svojho teamu elektromechanika, ktorého náplňou práce bude:
- údržba a pravidelná kontrola elektrických častí koľajových vozidiel a strojných zariadení
- oprava porúch v silových a ovládacích obvodoch vlakov
- pravidelné meranie predpísaných parametrov
- oživovanie elektrických zariadení
- komplexné nastavenie elektronických systémov

Iné výhody:

- 898 Eur/brutto priemerná mzda v rámci SR S ODBORNOU PRAXOU vrátane príplatkov, odmien, prémií a náhrad
- stabilná práca v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 170 - ročnú tradíciu
- odborné zaškolenie a priebežné vzdelávanie
- neobmedzené zamestnanecké cestovné výhody v rámci SR aj v zahraničí
- príplatok za nadčasy nad rámec zákona
- náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca nad rámec zákona
- finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných
situáciách atď.)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- účasť na rôznych kultúrnych a športových podujatiach

Informácie pre uchádzača:

Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA:
- vyžadované vzdelanie elektrotechnického zamerania
- výborný zdravotný stav

POŽADOVANÉ DOKLADY PRE PRIHLÁSENIE DO VÝBEROVÉHO KONANIA:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- štruktúrovaný životopis

Požadované doklady zasielajte poštou alebo e-mailom na adresu:

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Odbor riadenia ľudských zdrojov
Sekcia odborného vzdelávania a správy ĽZ
Hviezdoslavova 31, 010 01 Žilina
email: email

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Rožňavská 1
83272 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko