Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik, Elektromechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): 569 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• 898 Eur/brutto priemerná mzda v rámci SR S ODBORNOU PRAXOU
vrátane príplatkov, odmien, prémií a náhrad
• stabilná práca v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 170 - ročnú tradíciu
• odborné zaškolenie a priebežné vzdelávanie
• neobmedzené zamestnanecké cestovné výhody v rámci SR aj v zahraničí
pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
• náhrada príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca nad
rámec zákona
• poskytnutie pracovného voľna s náhradou mzdy nad rámec zákona pri
osobných prekážkach v práci
• finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných
situáciách atď.)
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• rekondičné pobyty v rekreačných a kúpeľných zariadeniach
• účasť na rôznych kultúrnych a športových podujatiach

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
569 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
7. 12. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

ElektrotechnikaDoprava

Náplň (druh) práce
Železničná spoločnosť Slovensko hľadá do svojho tímu elektromechanika, ktorého náplňou práce bude:
• vykonávanie prác pri údržbe, obsluhe elektrických častí koľajových
vozidiel, vozňov a elektrických častiach silnoprúdových technických
zariadení a určených technických zariadení
• vyhľadávanie a odstraňovanie závad
• vykonávanie prevádzkových ošetrení a periodických prehliadok a opráv
• vykonávanie údržby, oživovanie a odskúšanie elektrických zariadení

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA:
• stredné odborné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie
elektrotechnického zamerania
• veľmi dobrý zdravotný stav

POŽADOVANÉ DOKLADY PRE PRIHLÁSENIE DO VÝBEROVÉHO KONANIA:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- štruktúrovaný životopis

Požadované doklady zasielajte poštou alebo e-mailom na adresu:

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Odbor riadenia ľudských zdrojov
Sekcia odborného vzdelávania a správy ĽZ
Hviezdoslavova 31, 010 01 Žilina
email: email

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Rožňavská 1
83272 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko