Odborný predajca gastrozariadení (centrála NMnV)

10.10.2019 RM Gastro - JAZ s.r.o.
Miesto práce: Rybárska 1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj; okres Nové Mesto nad Váhom; Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1350 EUR
900 EUR brutto základ + prémie (spolu do 1350 EUR brutto)
podľa skúseností
Termín nástupu do práce: od 4.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 1.11.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komunikácia so zákazníkmi na predajni, po telefónu, emailom
- odborné poradenstvo klientom
- príprava a spracovanie cenových ponúk, zákaziek
- rezervovanie, objednávanie, fakturácia tovaru
- starostlivosť o showroom

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti s pobočkami po SR
- možnosť profesného rastu
- práca 8 hodín, víkendy/sviatky volné

Informácie pre uchádzača:

Predaj a servis gastronomických zariadení (www.jaz.sk).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Maďarský jazyk
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Internet (e-mail, www), OpenOffice, Skladové hospodárstvo

- komunikačné a prezentačné zručnosti
- nutnosť tímovej spolupráce
- zodpovednosť
- ochota vzdelávať sa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Predaj a servis gastronomických zariadení, profesionálnych barov a práčovní.

Oblasť pôsobenia:

Služby pohostinstiev

Adresa:

RM Gastro - JAZ s.r.o.
Rybárska 1
Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
(www.jaz.sk, www.bary.sk, www.pracky.sk )

Kontaktné údaje:

Ing. Antonín Tomeček
Rybárska 1, Nové Mesto nad Váhom, 915 01, Slovenská republika
Tel: 0327717061