Test Manažér

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Koordinácia testovacieho tímu
  • Spolupráca na definícií celofiremnej testovacej stratégie a testovacích procesov
  • Definícia testovacej stratégie
  • Kontrola a reporting plnenia plánu testov
  • Plánovanie a odhady testovania a potrebných zdrojov
  • Koordinácia fázy prípravy testovania a koordinácia exekúcie testov
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná garantovaná mzda 2000€ brutto/mesiac
  • Finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta
  • Možnosť výberu práce na kontrakt alebo trvalý pracovný pomer
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Prax v oblasti testovania SW v rámci celého vývojového cyklu
  • Skúsenosti s vedením testerov
  • Znalosti SW testovacích nástrojov a testovacích platforiem ako aj testerské certifikáty veľkou výhodou
  • UML - pokročilý