Prednosta mestského úradu v Martine

11.02.2019 Mesto Martin

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, Žilinský kraj, okres Martin, Martin, Nám. S. H. Vajanského 1, 03649

okres Martin
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Zamestnanec samosprávy
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 15. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prednosta vedie mestský úrad, organizuje jeho prácu, zodpovedá za jeho činnosť a plní úlohy spojené so zvyšovaním jeho odbornej, organizačnej a technickej úrovne, vykonáva koncepčnú činnosť zameranú na využívanie finančných prostriedkov EU a iných verejných zdrojov, koordinuje pracovné činnosti organizačných útvarov mesta. Zabezpečuje spoluprácu s organizáciami v zriaďovateľskej a zakladateľskej pôsobnosti mesta a spoluprácu s orgánmi verejnej správy a ďalšími inštitúciami na území mesta.

Iné výhody:

Stabilné sociálne prostredie, ďalšie výhody dojednané v podnikovej kolektívnej zmluve.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • rozhodovanie
  • motivovanie ľudí

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Odborná prax viac ako 6 rokov, riadiaca prax viac ako 3 roky,
znalosť právnych predpisov z oblasti samosprávy - kompletná informácia na stránke www.martin.sk.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)