Manažér vývojového tímu (.NET)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vedenie a organizácia tímu programátorov
  • spolupráca s projektovým manažérom na riadení projektu, tvorbe projektového plánu aplikačného vývoja
  • odhad pracnosti jednotlivých úloh, odhad personálnych potrieb
  • vypracovávanie realizačného plánu projektu (v súlade s termínmi) a jeho pravidelná aktualizácia
  • analýza požiadaviek na zmeny v projekte
  • spolupráca s vedúcimi tímov naprieč spoločnosťou (preberanie a odovzdávanie zadaní v priebehu projektu)
  • riadenie a organizácia práce, prideľovanie práce medzi programátorov
  • kontrola plnenia plánu, dodržiavania termínov a kvality
  • plánovanie pridelených zdrojov s ohľadom na aktuálny projekt (aktuálne aj výhľadovo)
  • účasť na pravidelných kontrolných poradách, pravidelný reporting
  • požívané nástroje: Microsoft Project, Select Architect, Enterprise Architect, Confluence
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná garantovaná mzda 2500€/mesiac
  • výsledná mzda závisí na skúsenostiach kandidáta, možnosť dohody
  • možnosť ďalšieho kariérneho rozvoja a vzdelávania
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Všeobecne požadované znalosti:
  • skúsenosti s vývojom aplikacii na platforme Microsoft .NET (MVC, C#, WinForms, WPF)
  • predchádzajúca prax v oblasti programovania 10 rokov
  • vzdelanie v odbore Informatika a výpočtová technika
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • prax s vedením tímu výhodou
  • komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • delegovanie pracovných činností