Triedny/a učiteľ/ka 3. ročníka Základnej školy Bratislava

05.01.2019 DAYCARE INTERNATIONAL, s. r. o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Vlčie hrdlo 50, 82412

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vzdelávanie žiakov na 1. stupni Základnej školy s materskou školou, Vlčie hrdlo 50, Bratislava Slovnaftáčik www.slovnaftacik.sk., alebo ako vychovávateľka v školskom klube detí (družina).
Vyžadujeme pedagogickú kvalifikáciu pre primárne vzdelávanie a dobrý vzťah k žiakom na 1. stupni ZŠ.

Iné výhody:

Plat nielen podľa tabuliek, ale aj plus osobný príplatok.
Celodenná strava zdarma, zdarma 3x týždenne plaváreň, možnosť zabezpečenia ubytovania v hotelovom zariadení v samostatnej izbe s kúpeľňou v školskom komplexe budov s plavárňou za 315,- eur/mesačne pre 2 osoby, alebo samostatnú izbu do 250.-/mesačne.
Je možnosť dohody aj na kratší pracovný úväzok, alebo na dohodu popri dôchodku.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:15
do 17:15

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tvorivosť (kreativita)

Ďalšie požiadavky:

Škola je zameraná na využitie unikátných daností detí do 10 rokov veku dieťaťa zvládnuť cudzí jazyk bez akcentu a na celý život. Preto preferujeme pri výuke cudzích jazykov osoby s rodnou rečou v jazyku maďarskom, alebo anglickom, ktorý nemusia vedieť slovenský jazyk. V našom kolektíve pracujú 4 "native speakeri" v jazyku anglickom a maďarské učiteľky. Práca v našom kolektíve umožní (nie je podmienkou) zdokonaliť sa v jazyku anglickom. Pedagogický pracovníci majú 2 mesiace dovolenku. Priama pedagogická práca s deťmi a žiakmi tvorí len časť pracovného úväzku denne.

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

DAYCARE INTERNATIONAL, s. r. o.
Slovienska 5/C
84110 Bratislava-Devín
Slovensko
Fax: +421265730107