Business Analytik

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zber a analýza požiadaviek zákazníka a následný návrh riešenia
  • Tvorba projektovej dokumentácie
  • Testovanie software
  • Školenie koncových používateľov
  • Práca v tíme, prípadne vedenie tímu analytikov
Upresnenie platových podmienok:
Pre nášho klienta hľadáme šikovného Business Analytika, na trvalý pracovný pomer alebo živnosť.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná garantovaná mzda 2000€ brutto/mesiac
  • Finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Znalosť UML na pokročilej úrovni nutná
  • Skúsenosť s Enterprise Architect výhodou
  • Prax v oblasti business analýzy, spracovania návrhu efektívnych riešení, komunikácia so zákazníkom a s IT development tímom počas celého cyklu vývoja a implementácie
  • Samostatnosť a orientácia na cieľ