Asistentka s nemeckým jazykom (Ref. č.: PR/020973)

21.03.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník, Office manažér, Recepčná, Sekretárka
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 €
Termín nástupu do práce: asap
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Pravá ruka manažéra
* Každodenná administratívna práca a riešenie operatívnych úloh podľa zadania nadriadeného
* Účasť na rokovaniach, zápisy z porád a preklady

Iné výhody:

* Príjemné pracovné prostredie
* Práca v perspektívnej spoločnosti
* Možnosť odborného rastu
* Samostatná a zodpovedná pozícia
* Aktívna možnosť využívania nemeckého jazyka

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Fakturácia, Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Skladové hospodárstvo, Strojopis