custom-banner

Operátor výroby na lisovni - práca pre automobilový priemysel

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pozícia je obsadzovaná pre nový greenfield závod japonského koncernu G-TEKT s.r.o., Priemyselný Park - Sever, Nitra. Spoločnosť sa zaoberá výrobou lisovaných výrobkov z kovových materiálov, ktoré sú určené pre karosérie vozidiel v automobilovom priemysle. G-tekt je významným dodávateľom automobiliek JLR, BMW, Toyota, Honda.
Spoločnosť G-tekt ponúka svojim zamestnancom unikátnu rodinnú firemnú kultúru v globálnej spoločnosti.

Náplň práce:
obsluha lisovacích zariadení
odoberanie hotových komponentov zo stroja
vizuálna kontrola dielov na základe špecifikácií
nakladanie a vykladanie materiálu s nadzemným žeriavom a VZV
značenie údajov komponentov do systému MRP pre skladové účely
plnenie denných cieľov plánu
udržiavanie čistoty na pracovisku
vyradenie a prepracovanie chybných výliskov

Benefity a ďalšie výhody:

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
13. plat
Variabilná zložka mzdy (0-15% z hrubej mzdy)
Stravné lístky v hodnote 4 € (3 € hradí zamestnávateľ, 1 € zamestnanec)
práca na jednu zmenu
Zaúčanie v zahraničí
Možnosť kariérneho rastu
Predpokladaná expanzia spoločnosti v ďalších rokoch

Všeobecne požadované znalosti:

predchádzajúce skúsenosti s obsluhou lisovacích strojov
komunikačné schopnosti
chuť učiť sa nové veci
disciplína, dodržiavanie termínov, plnenie plánov/cieľov
fyzická zdatnosť
schopnosť samostatne riešiť problémy

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity