Prevádzkový elektrikár (podzemie)

26.02.2019 Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.

Miesto práce: Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Handlová, Štrajková , 97251
Slovensko, Trenčiansky kraj, okres Prievidza, Nováky, Lehotská 50, 97271

okres Prievidza; Handlová
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Veda a výskum; Elektrikár
Ponúkaný plat (základná mzda): 815 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonáva ručnú a strojnú dopravu, montáže a demontáž el. zariadení a kabeláže, údržbu a opravu el. zariadení, kontroly a revízie el. rozvodov a zariadení, vedenie písomnej evidencie vyplývajúcej z STN, vyhlášky SBU 21/1989 a 51/1978.

Iné výhody:

K základnej mzde budú vyplatené prémie a ďalšie mzdové zvýhodnenia v zmysle platných pracovnoprávnych predpisov. Zamestnancom pracujúcim v podzemí poskytuje zamestnávateľ dodatkovú dovolenku v rozsahu 5 dní nad základný zákonný nárok, peňažný príspevok na stravovanie, príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3 %, desiatové balíčky, ochranné vitamínové nápoje, vernostný príspevok, rekondičné pobyty, ozdravné pobyty a rekreácie v hotelových zariadeniach zamestnávateľa a príspevky poskytované zo sociálneho fondu na kultúrne a športové podujatia, návratné a nenávratné pôžičky atď.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Dobrý zdravotný stav - pre prácu v podzemí.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie