Výrobný technik

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • hlavný pracovný pomer v zahraničnej spoločnosti v Trnave
  • koordinácia a pridelenie pracovných úloh vo výrobe
  • obsluha prideleného stroja a prísun materiálu
  • zodpovednosť za plnenie výrobného plánu
  • dodržiavanie interných štandardov kvality výrobkov
  • zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a technologických postupov
  • práca na počítači s firemným softvérom
  • školenie zamestnancov
  • práca v 3-zmennej prevádzke
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mesačná mzda 1100€ brutto + zákonné príplatky
  • prémie vo výške 66€
  • stravné lístky v hodnote 3,60€
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • skúsenosti s prácou technického zamerania výhodou
  • skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
  • technické myslenie
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke