Launch Inžinier (Ref. č.: PR/020959)

20.04.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Plánovač výroby, Procesný inžinier, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Úplná koordinácia a spustenie činností v SAPE
* Zabezpečenie činnosti pri spustení do výroby
* Zhromažďovať a vytvárať náklady na implementáciu a zmeny produktu
* Zabezpečiť správne riadenie pri implementácií nového projektu
* Koordinácia dodávok všetkých predvýrobných dielov
* Zabezpečiť, aby bola dokumentácia kvality dokončená a schválená interne aj zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* Skúsenosť s vedením projektov v SAPE
* Pri práci sa vyžaduje komunikácia v anglickom jazyku
* Vzdelanie technického zamerania