Pomocný pracovník - Galanta

16.12.2018 Manuvia a.s.
Miesto práce: Dunajská Streda, Galanta, Nové Zámky, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Nástupný plat vrátane príplatkov je 650 eur netto.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 7.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- separovanie odpadu z liniek
- obsluha lisovacích zariadený
- triedenie odpadu do zberných nádob

Výkon práce : Galanta

Iné výhody:

- dlhodobá práca na TPP
- nástup ihneď bez otravných testov a pohovorov
- možnosť bezplatného ubytovania
- bezplatná doprava
- možnosť čerpania záloh

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Iné obchodné činnosti

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Zuzana Medvecká
Plynárenská 7/A, Bratislava, 824 60, Slovenská republika
Tel: 0917205205