Predavačka predajne Martin

15.12.2018 City Realex SK, s.r.o.
Miesto práce: Prodejna Erotic City v Martine
Martin
Typ pracovnej ponuky: Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Nástup 576€ brutto + variabilná zložka
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme pozitívne naladenú, komunikatívnu, empatickú a spoľahlivú kolegyňu do nášho pracovného tímu.

Vašou náplňou práce bude predávať v luxusných predajniach EROTIC CITY značkové produkty a zaisťovať chod jednej z našich predajní.olegyn

Iné výhody:

* prácu na hlavný zamestnanecký pomer na dobu neurčitú
* zaujímavú prácu v úspešnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* pravidelnú mzdu a zamestnanecké benefity
* príplatok za Vaše jazykové znalosti
* priateľský kolektív

Čo od Vás očakávame :
* pozitívny prístup k ľudom
* chuť učiť sa nové predajné techniky
* zvládať procesy obsluhy na profesionálnej úrovni
* príjemný vzhľad
* tvorivosť a kreativitu
* skúsenosti z priameho predaja ( nie je podmienkou)

V prípade záujmu nám pošlite Váš štrukturovaný životopis s fotografiou.
Všetky obdržané reakcie dôsledne vyhodnotíme a podľa zodpovedajúceho pracovného profilu Vás prípadne
pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť City Realex a.s. je neustále sa rozvíjajúca firma s 15-ročnou tradíciou, prevádzkujúca sieť kamenných predajní s erotickým tovarom. Pôsobíme na Slovensku a v Českej republike.

Oblasť pôsobenia:

Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, rôzne typy obchodov)

Adresa:

City Realex SK, s.r.o.
Konventná 17
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

City Realex
Konventná 17, Bratislava, 81103, Slovenská republika