Ak si vyučený STROJÁR aj bez praxe - zaučíme ťa! Operátor CNC, nástupná mzda 1 150,-€ plus nástupný bonus 100,-€.

16.12.2018 T E M P O, spol. s r. o.

Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; Čadca, Dolný Kubín, Krupina, Martin, Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Automechanik, CNC programátor, Nástrojár, Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 909 EUR
Mzda na úrovni s množstvom príplatkov (osobný, tímový) a veľa bonusov v priemere od 909,- € + bonus 100,- €
Možnosť dlhodobej spolupráce - ak si skutočne šikovný, pracovitý a snaživý, radi ti umožníme sa uplatniť v školeniach na rozšírení kvalifikácie a odborného rastu
Možnosť prestupu priamo do kmeňa.
Ak nie si z okolia Martina, radi ti pomôžeme s ubytovaním
Iní sľubujú, ale my garantujeme stabilitu a istotu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha CNC strojov, práca na zaučenie.
Práca pre uchádzačov z celej SR ubytovanie zabezpečené.
Skúsenosti s čítaním technických výkresov a chuť pracovať v kolektíve. Pracovitosť, zodpovednosť, dobrý zdravotný stav pre prácu v nepretržitej prevádzke, chuť učiť sa novým veciam, pozitívny prístup k práci, prax v automobilovom priemysle výhodou.
Prax ako CNC operátor - nie je podmienkou.

Iné výhody:

- nástupný plat od 909,- €/brutto vrátane osobného a skupinového hodnotenia, a príplatkov za zmennosť,
- nástupný bonus 100,- €
- možnosť zvýšenia platu po 3.mesiaci
- individuálne a skupinové odmeny až 17%
- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu
- garancia riadneho a včasného preplatenia NADČASOV, SVIATKOV...
- strava bezhotovostne s denným kreditným limitom 7,- €
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ, na ktoré vám prispejeme
- poskytneme pôžičky, zálohy
- rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci
- plynulý rast platu a kariérny postup
- pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zdarma
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- starostlivosť od svojho koordinátora NON-STOP

Strojárske (odbor: strojár, obrábač, automechanik, mechanik)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno