NÁKUPCA - VHODNÉ AJ PRE ABSOLVENTOV (Ref. č.: 3-13-31147/PF)

16.12.2018 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešov
Prešov
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Obchod, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Tvorba objednávok pre údržbu, oddelenie industrializácie a plastic injection, administratívu
- Koordinácia objednávok a zabezpečenie dodania materiálu načas
- Odovzdávanie faktúr, dodacích listov a kópií objednávok ekonomickému oddeleniu
- Evidencia do ERP Systému - Infor: dodané náhradné diely
- Podieľanie sa na politike nákupov pre všetky výrobky a dodávky týkajúce sa spoločnosti
- Podieľanie sa na benchmarkingu vnútorných záležitosti spoločnosti a analýza ponuky trhu
- Aktualizácia zoznamu autorizovaných dodávateľov
- Vyjednávanie podmienok nákupu a zásobovania (dodacie podmienky, redukcia cien apod.)
- Aktualizácia nákupných cien a dát o dodávateľoch v ERP systéme podľa potreby

Iné výhody:

- Dochádzkové a výkonnostné bonusy (prezentované na pracovnom pohovore)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

- SŠ/VŠ vzdelanie
- Prax na obchodnom alebo nákupnom oddelení výrobnej spoločnosti- výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka (min.B2)- PODMIENKA
- MS Office (Word, Excel) - pokročilý
- Precíznosť
- Orientácia na dosahovanie výsledkov
- Ochota učiť sa nové veci
- Vodičský preukaz B

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie