Inštalatér (vodár)

Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Služby; Inštalatér, Kurič
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Atraktívne benefity
Prestížny zamestnávateľ
Zaujímavé a inšpiratívne projekty
Podpora vzdelávania.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
576 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
5. 12. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pracovný pohovor

Náplň (druh) práce
Zodpovedá za údržbu vodovodných, odpadových rozvodov a zariadení v NSP a areály, spolupracuje s pracoviskami NSP.
- Pripravuje pracovné prostredie pred začatím prác.
- Ovláda čítanie technickej dokumentácie pre pochopenie návrhu inštalácií a spôsobu osádzania a pripájania rôznych zariadení.
Zabezpečuje vysekávanie a hĺbenie otvorov do stien a podláh.
Vykonáva drobné opravy vodovodov, odpadových rozvodov a iné.
Montuje, demontuje a vykonáva údržbu vodovodných, odpadových rozvodov a zariadení.
Zodpovedá za inštalatérske práce a montáže podľa platnej legislatívy a predpisov, eviduje zistené závady a poruchy

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore inštalatér

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Skúška odbornej spôsobilosti , prax. min. 2 roky
zodpovednosť, manuálna zručnosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel, , schopnosť určiť priority
Znalosť ovládania práce s počítačom – ovládanie užívateľských programov Word, Excel, internetová komunikácia