Senior špecialista výstavby

16.12.2018 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Posudzovať, pripomienkovať a schvalovať návrhy technických riešení (NTR), projektovej dokumentácie a špecifikácií pre výstavbu, rekonštrukciu alebo rozširovanie telekomunikačnej siete.
- Spracovávať harmonogram výstavby.
- Predkladať požiadavky na výber dodávateľov a spolupodieľať sa na ich výbere.
- Posudzovať a schvaľovať projektovú dokumentáciu a cenovú ponuku investičnej akcie.
- Koordinovať a zvolávať odovzdanie staveniska, kontrolné dni a preberacie konanie.
- Monitorovať realizáciu stavieb a vyhodnocovať kvalitu dodávateľov.
- Zodpovedať za kvalitatívne, časové, vecné a finančné plnenie stavieb, kontrolovať a schvaľovať súpis prác a materiálu.
- Efektívne riadiť dostupné zdroje pre projekt a zodpovedať za podklady pre aktiváciu HIM.
- Analyzovať nedostatky vo výstavbe a prijímať opatrenia na ich odstránenie.
- Navrhovať opatrenia na zefektívnenie výstavby.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1 EUR
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
1.1.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
- samostatnosť, flexibilita, rozhodovacie schopnosti, organizačné schopnosti, schopnosť plánovať
- skúsenosti v danej oblasti 5 rokov

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Informačné technológie
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Barbara Kadeřábková

Reaguj na ponuku