startgroup

Náborár v personálnej agentúre

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Administratíva

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do interného stavu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu náborár.
Mal by si byť kreatívny, mať proaktívny prístup, komunikatívny, samostatný.
Náplň práce spočíva v aktívnom vyhľadávaní kandidátov pre našich klientov.
Pri tejto pozícii je dôležité, aby si mohol denne cestovať. Gro pracovného času je v teréne, medzi ľuďmi, minimum času v office.
Musíš byt teda aktívny vodič.
Ak hľadáš aktívnu, dynamickú prácu - rád pracuješ s ľuďmi, táto ponuka je pre Teba!

Ponúkaný plat

700 EUR

Benefity a ďalšie výhody

ponúkame stabilnú prácu v dynamickej spoločnosti, ktorá na Slovenskom trhu funguje už 20 rokov,
- služobné auto
- služobný note book
- služobný telefón

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Pekný deň.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

vyžadujeme:
- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- skúsenosti z HR sféry
- vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
- samostatnosť, zodpovednosť