Masér/masérka

28.01.2019 Aquathermal Senec, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slnečné jazerá - sever
Bratislavský kraj; okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Fyzioterapeut, masér
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
Okrem základnej mzdy je na túto pozíciu ešte bonus navyše - percentá z každej masáže.
Termín nástupu do práce: od 1.1.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 28.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- SPA ošetrenia, pílingy, zábaly, relaxačné masáže, Hammam ošetrenia v najväčšom, prestížnom wellness v okolí

Iné výhody:

- relaxačné služby

Informácie pre uchádzača:

Na odborné ošetrenia Vás zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

komunikatívny typ človeka,ktorý má rád svoju prácu, pro-zákaznícka orientácia