Masér/masérka

21.08.2019 Aquathermal Senec, a.s.
Miesto práce: Slnečné jazerá - sever
Bratislavský kraj; okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Fyzioterapeut, masér
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
Okrem základnej mzdy je na túto pozíciu bonus navyše - percentá z každej masáže.
Termín nástupu do práce: od 2.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 18.8.2019
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- masáže, SPA ošetrenia, pílingy, zábaly, Hammam ošetrenia, saunové rituály a základné práce v najväčšom, prestížnom wellness v okolí

Iné výhody:

- relaxačné služby spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Na odborné ošetrenia Vás zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

komunikatívny typ človeka,ktorý má rád svoju prácu, pro-zákaznícka orientácia

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť AQUATHERMAL Senec a.s. pod svojou hlavičkou prevádzkuje v jednom areáli v Senci 3 zariadenia zamerané na relax - AQUAPARK Senec s relaxačnými bazénmi a tobogánmi, SWIMARÉNA Senec - 25 m plavecký bazén a moderné wellness centrum SAI Wellness Senec (8 sáun).

Oblasť pôsobenia:

Služby týkajúce sa telesnej pohody

Adresa:

Aquathermal Senec, a.s.
Slnečné jazerá - sever
Senec
Slovenská republika
www.aquaparksenec.sk

Kontaktné údaje:

p. Marenčáková
Slnečné jazerá - sever, Senec, 90301, Slovenská republika
Tel: 0911828362